Sprawdź nasze produkty
i przekonaj się o ich
Najwyższej Jakości
Kontakt z Nami
Adres:

96-500 Sochaczew
ul. 15 Sierpnia 106

Tel:

+48 46 863 02 01

E-mail: borygo@boryszewerg.com.pl zobacz
więcej
Laur Klienta 2010

Boryszew ERG S.A. znalazł się w prestiżowym gronie najczęściej i najbardziej rekomendowanych marek ogólnopolskich Laur Klienta 2010 otrzymując za markę Borygo - Złote Godło. Ranking ten jest największym obecnie w Polsce programem konsumenckim.Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a mianowicie które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i cieszą się największym zaufaniem klientów. W każdej kategorii prowadzony jest plebiscyt na grupie min. 800 respondentów. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich klientów.

W roku 2010 Boryszew Erg S.A. okazał się najbardziej preferowaną marką  w kategorii „Płyny do chłodnic” zdobywając najwyższe wyróżnienie w rankingu, czyli Złoty Laur Klienta, co dowodzi siły i prestiżu, jakim cieszą się produkty firmy wśród klientów.

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy głosowali na produkty marki Borygo w plebiscycie. Dziękujemy za zaufanie i uznanie.

Informacje o Laurze Klienta 2010 w pliku PDF


dodano 2012-10-28
powrót
Nasze Nagrody
czytaj więcej
Aktualności Borygo
czytaj więcej