Sprawdź nasze produkty
i przekonaj się o ich
Najwyższej Jakości
Kontakt z Nami
Adres:

96-500 Sochaczew
ul. 15 Sierpnia 106

Tel:

+48 46 863 02 01

E-mail: borygo@boryszewerg.com.pl zobacz
więcej
Nasze Nagrody
Dobra Marka 2014 (dodano 2014-03-07)

Marka Borygo otrzymała tytuł Dobra Marka 2014 - Jakość, Zaufania, Renoma.  Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz czwarty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów.

więcej
Gazele Biznesu 2012 (dodano 2013-04-16)

Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów, że firmie Boryszew ERG przyznano tytuł „Gazele Biznesu 2012”. Ranking „Gazele Biznesu 2012”, to już trzynasta edycja najpopularniejszego i najstarszego w Polsce zestawienia małych i średnich firm. Zestawienie opracowane na zlecenie redakcji „Pulsu Biznesu” przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland na podstawie wyników małych i średnich firm z trzech kolejnych lat. Aby zostać Gazelą Biznesu, firma musi przez te trzy lata zwiększać obroty i osiągać zyski.

więcej
Konsumencki Lider Jakości 2012 (dodano 2012-10-28)

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W ramach programu zrealizowano badania, których analiza i wyniki pozwoliły jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kate­gorii produktowych. W każdej kategorii miejsce na podium znalazły trzy najczęściej wskazywane marki.

więcej
Polska Jakość 2011 (dodano 2012-10-28)

Polska Jakość to ogólnopolski projekt medialny, realizowany na łamach Strefy Gospodarki w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program ma na celu promocję wyróżniających się na polskim rynku podmiotów. Jego główną ideą jest promocja polskich rozwiązań w kategoriach: produkt, usługa, innowacja. Skierowany jest do firm, których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania. Zasadniczą część programu stanowi wyłonienie liderów jakości oraz ich promocja prasowa, gdyż zarówno uczestnicy, jak i laureaci Programu, w czasie jego trwania prezentowani są na łamach Strefy Biznesu dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz na portalu www.strefa-biznesu.com.pl

więcej
Laur Klienta 2010 (dodano 2012-10-28)

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a mianowicie które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i cieszą się największym zaufaniem klientów. W każdej kategorii prowadzony jest plebiscyt na grupie min. 800 respondentów. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich klientów.

więcej
powrót
Nasze Nagrody
czytaj więcej
Aktualności Borygo
czytaj więcej