Sprawdź nasze produkty
i przekonaj się o ich
Najwyższej Jakości
Kontakt z Nami
Adres:

96-500 Sochaczew
ul. 15 Sierpnia 106

Tel:

+48 46 863 02 01

E-mail: borygo@boryszewerg.com.pl zobacz
więcej
Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny
Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.
Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami argentyńskie bezdroża okazały się niezwykle wymagające dla wszystkich startujących załóg. Spektakularne dachowanie zaliczył Jari Matti Latvala. Zwyciężył niespodziewanie Nowozelandczyk Haydenn Paddon wyprzedzając faworyta Sebastiana Ogiera o ponad 14 sekund. Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak wygrali z Abulazizem Al-Kuwarim i Elfynem Evansem, fabrycznym kierowcą zespołu M-Sport awansując na pozycję wicelidera w końcowej klasyfikacji WRC 2 rajdu.
-Jestem niezwykle zadowolony z naszej jazdy i czasów uzyskiwanych na poszczególnych OS’ach. – mówi Hubert Ptaszek. Widać efekty naszej ciężkiej pracy. Gdyby nie odrobina pecha w pierwszym dniu rajdu mogłoby być jeszcze lepiej.
- Kolejny rajd i kolejny znakomity wynik naszej załogi – mówi Cezary Pyszkowski, Członek Zarządu Boryszew S.A. odpowiedzialny za motoryzacyjne ramię Grupy. – Widać jak ogromny potencjał drzemie w zespole The Ptock. Chociaż niektórzy mówią, że liczy się jedynie zebrane doświadczenie a wynik jest sprawą drugorzędną, ja jestem przekonany, że zarówno Hubert jak i Maciej byli niezwykle dumni odbierając kolejny puchar. Trzymam kciuki za kolejne sukcesy tym razem już w Europie – dodaje Cezary Pyszkowski.

dodano 2016-04-28
powrót
Nasze Nagrody
czytaj więcej
Aktualności Borygo
czytaj więcej